A hibák ára: A Jaguar katasztrófája csapattárs hajszolásának következtében

Nick Cassidy és Mitch Evans az első két helyen kezdték meg az utolsó kört a Formula E portlandi hétvégéjének első versenyén, ám végül a 8. és a 19. pozícióban értékelték őket a célban.

Nick Cassidy és Mitch Evans az első két helyen kezdték meg az utolsó kört a Formula E portlandi hétvégéjének első versenyén, de végül a 8. és a 19. pozícióban értékelték őket a célban. A győzelmet megöröklő Antonio Felix da Costa azt mondta, örömmel átadná a trófeát egy nála jogosultabb személynek. Cassidy 25 pont előnnyel vezette a tabellát a szezonban, Evans pedig 35 pont hátránnyal követte őt a harmadik helyen. Evans szerezte meg a pole-t és három pontot a futamra, de defekt miatt végül csak a 8. lett. A győzelmet az őt követő Da Costa ünnepelhette, aki remek sorozatot futott az elmúlt versenyeken. Cassidy nagy hibát vétett kritikus pillanatban, de előnye még mindig jelentős a bajnokságban.