Araújo ellenfele Meeke, ahogy Portugáliában tanított

Kris Meeke hibátlan teljesítménnyel nyerte a Portugál Rally Bajnokság második versenyét, ezúttal is Armindo Araújo tudta leginkább…

Kris Meeke kiváló teljesítménnyel nyerte a Portugál Rally Bajnokság második versenyét, melyen Armindo Araújo volt az egyik legnagyobb kihívója. A Hyundai-os páros, Meeke és James Fulton 1:08.9 perces előnnyel győzött Armindo Araújo és Luis Ramalho előtt. Az Algarve Rallyon Meeke mind a kilenc szakaszt megnyerve 55.6 másodperces előnnyel zárta az élen Araújo előtt, Teodósio és Teixeira pedig a harmadik helyen végzett. Meeke jelenleg vezeti a bajnokságot, viszont nem szerezhet bajnoki címet. A Rali Terras d’Aboboreira versennyel folytatódik az izgalmas portugál bajnokság, ahová érdemes jegyet váltani és részt venni a magyar menők szurkolásában! Látogass el a Rally Hungary jegyértékesítési oldalára, és csapj le jegyekre még elővételes áron: https://rallyhungary.com/jegyek/