Kovács Dominik győzelme a Mecsek Rallyn: Az ORB3-as bajnokság élére állt

Kovács Dominik nyerte a Mecsek Rally ORB3-as versenyét, sikerével pedig a bajnokság élére is állt Bíró Gergőt és Kosztolányi Lászlót…

Kovács Dominik győzött a Mecsek Rally ORB3-as versenyén, ezzel az élre állt a bajnokságban, megelőzve Bíró Gergőt és Kosztolányi Lászlót. Bévárdi Péterék és Kanász Cintiaék Diósgyőrben diadalmaskodtak az ORB3-as bajnokságban. A pécsi versenyen történt baleset miatt riválisaik átvették az első helyet a bajnokságban. Baksai az ORB2-t, Kovács pedig az ORB3-at nyerte a Mecsek Rallyn. Kovács Dominik és Kovács Zoltán 15 pont előnnyel vezetik a bajnokságot a második helyezett Bíró Gergő – Bíró Balázs páros előtt. A következő futam a Székesfehérvár Rally lesz július közepén.