Az elkötelezettség frissítése: Eric Caisnak karrierjének csúcsára érve, 2023-at őrült erőfeszítésekkel zárta

Eris Cais eddigi legjobb teljesítményét ismételte meg azzal, hogy második lett a WRC2-ben a Közép-Európa Rallyn.

Eris Cais a Közép-Európa Rallyn hazai versenyként szerepelt, és második helyet ért el a WRC2 kategóriában, ami az eddigi legjobb eredménye. Cais tavaly már dobogós helyezést ért el a Monte Carlo Rallyn, de az idei szezont már Skoda autóval versenyezte végig. Az első gyorsaságin még vezetett, de később mögé került Lindholm és Ciamin. Vasárnap reggel dőlt el a verseny, amikor Lindholm kiesett, és Caisék második helyen végeztek a 30 másodperccel az élre álló mögött. A versenyző elégedett az eredményével, mivel az idei szezonban is voltak problémái, például defekt és kiesés is előfordult. A célja a dobogó volt a verseny előtt, és ezt sikerült megvalósítania.

Forrás: RallyCafe