Szenzációs győzelmet aratott Antal István a Rabócsiringen

A szezonzáró rallycross ob futamon a Supercar kategóriában Antal István szerezte meg a győzelmet, az STC+2000-ben Vámosi Tibor nyert és ezzel bajnok lett.

A szezonzáró rallycross ob futamon az Audi S1-gyel versenyző Antal István győzött a Supercar kategóriában, míg a STC+2000-ben Vámosi Tibor lett az első, ezzel elnyerte a bajnoki címet. Az előfutamok során Antal István dominált az Audi S1-gyel, majd a döntőben olyan ellenfelekkel kellett megküzdenie, mint Pál Krisztián Skodával és Palotás Péter Mitsubishivel. A Super-1600-ban Nagy Benjámin mindig legyőzte Kovács Sámuelt, míg az STC-2000-ben Zentai Sándor lett a második, Kiss Péter pedig a harmadik. A nagy túraautók között Vámosi Tibor bizonyult a legjobbnak, megnyerve mind az előfutamot, mind a döntőt, és megszerezve a bajnoki címet is. A többi kategóriában is voltak győztesek, mint például Siebel Balázs az STC-1600-ban és Csuti Kristóf a Cross Car Kupában. A Magyar Kupa 1600-ban Szabó Bulcsú, az MK-1400-ban Szabó Csanád, az MX5 Kupában Horváth Ottó és a Hankook Racer Cupban Csuti Máté nyerte el az első helyet. Az Astra Kupában Kisharsányi vihette haza a serleget, míg a Juniorok között Kaldenekker Norbert nyerte az év utolsó versenyét.

Forrás: RallyCafe