Victor Martins pénteken, a Spanyol Nagydíjon először vezet majd hivatalos Forma-1-es edzésen, az Alexander Albon FW47-esének a volánja mögé ülve. Az újoncoknak szóló szabályok értelmében a szezon során legalább kétszer kell egy autót vezetniük, ezen a hétvégén Martins a lehetőséget használja ki. Martins nagyon boldog és izgatott, hogy részt vehet ebben az élményben és a csapatnál vezethet. Sven Smeets sportigazgató büszke a fiatal tehetségre és fontos lépésnek tartja a karrierjében való előrelépést. Martins az Alpine Academyből érkezett a Williamshez, korábban Formula Renault Eurocup és Formula 3 bajnok volt. A francia versenyzőnek még nem sikerült a Forma-2-es szezonban a számára ideális eredményeket elérnie, de a csapat nagy reményeket fűz hozzá.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...