Az idei Forma-1 szezonban a McLaren lendülete és versenyképessége kiemelkedő, hétszer végeztek az első helyen az elmúlt kilenc versenyhétvégén, míg a Red Bull csak bizonyos helyzetekben tudott versenyezni. Helmut Marko szerint jelenleg nincs esélyük a bajnoki címre, hiszen Verstappennek határon kell vezetnie minden körben az autót. Marko szerint a Red Bull autójának szélesebb munkaablakban kellene működnie, hogy versenyképes legyen. Bár nagy hátrányból is lehet fordítani, az idei hosszú szezonban még bármi megtörténhet, de Marko szerint nehéz lesz. Az egykori F1-es szerint Verstappen nagyon rossz döntést hozott, amikor felöklelte riválisát.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
Wolff: A pozitivitás ereje Kimi személyisége alapján
Felemás érzésekkel figyelhette a Monacói Nagydíj kvalifikációját a Mercedes. Kimi Antonelli ismét zseniálisan autózott, és pole-t... -
Verstappen elégedett a második helyezéssel, de tart a Ferrariktól” – Feszültség a Forma-1-ben
Egy rendkívül kiélezett időmérő edzésen szerzett második rajthelyet a Monacói Nagydíjon Max Verstappen, aki a kezdeti... -
Az élcsapatokkal szemben: Verstappen fantasztikus napot zárt a pályán
Elégedett az első sorral Max Verstappen, aki szerint az idei autókkal élvezetes volt a monacói kör:...