Verstappen lenyűgözte a világot: Gokartversenyen legyőzte a korábbi F1-es és NASCAR-pilótát Brazíliában

Korábbi F1-es és NASCAR-pilóta ellen nyert gokartversenyt Verstappen Brazíliában

Max Verstappen, a háromszoros világbajnok a barátnője, Kelly Piquet miatt Brazíliában tölti az ünnepeket. Kilátogatott Nelson Piquet Jr. esküvőjére, majd részt vett egy gokartversenyen a többi versenyzővel. Verstappen hátulról rajtolva nyerte a versenyt, a leggyorsabb kör pedig Rodrigo Piqueté volt. Nelson Piquet Jr. a harmadik helyen ért célba, míg Daniel Suarez nem fejezte be a versenyt. Az F1 vezetője és a Ferrari korábbi csapatfőnöke pedig kifejezte mély tiszteletüket Michael Schumacher iránt, míg az M4 Sport F1-es futamokat közvetített az ünnepek alatt.