Lewis Hamilton nagyon elégedett volt a Ferrari teljesítményével az Emilia Romagna Nagydíj után, úgy érezte, hogy az autóval eggyé vált. Bár a kvalifikáció nem sikerült túl jól, vasárnap erős versenytempót diktált, ami az ő negyedik helyéhez vezetett. Hamilton szerint fantasztikus volt a stratégia, és összeolvadt az autóval. Ugyanakkor a Ferrarinak van még hova fejlődnie az időmérőn, hogy a dobogóért harcolhassanak. A brit versenyző számára különleges élmény volt a hazai futam a rekordszámú néző előtt, és hihetetlennek tartja, hogy most ő ülhet egy Ferrariban.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...