Max Verstappen elmagyarázta, hogy miért hagyta ki a Monacói Nagydíj előtti privát F1-es filmvetítést a pilótáknak szervezett eseményen. Verstappen azért döntött így, mert inkább több időt szeretett volna otthon tölteni a sűrű tripla hétvége közepette Imola, Monaco és Barcelona között. A holland nem bojkottálta az eseményt, inkább előre szólt a szervezőknek, hogy nem tud ott lenni az esti programon. Verstappen, aki nemrég lett apa, azon volt, hogy a családjával töltse az időt, és inkább a Team Redline szimulátoros csapatával online versenyzett otthonról. A Forma-1 számára már így is sok időt kell töltene távol, ezért a privát időt inkább a családjával választotta a filmvetítés helyett.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
Wolff: A pozitivitás ereje Kimi személyisége alapján
Felemás érzésekkel figyelhette a Monacói Nagydíj kvalifikációját a Mercedes. Kimi Antonelli ismét zseniálisan autózott, és pole-t... -
Verstappen elégedett a második helyezéssel, de tart a Ferrariktól” – Feszültség a Forma-1-ben
Egy rendkívül kiélezett időmérő edzésen szerzett második rajthelyet a Monacói Nagydíjon Max Verstappen, aki a kezdeti... -
Az élcsapatokkal szemben: Verstappen fantasztikus napot zárt a pályán
Elégedett az első sorral Max Verstappen, aki szerint az idei autókkal élvezetes volt a monacói kör:...