A Red Bull Racing vasárnap este megtámadta George Russell montreali győzelmét, de a stewardok elutasították az óvást, mondván, hogy a brit versenyző nem szegte meg a szabályokat. Wolff szerint a Red Bull korábban Miamiban is hasonlóképpen próbálkozott Russell ellen, de mindkét esetben kudarcot vallottak az óvodák. Wolff szerint ezek a lépések kínosak és kicsinyesek a Forma-1 számára. A Mercedes csapatfőnöke szerint a pályán kellene bizonyítani a versenyzőknek, és nem pereskedni a versenyek után. Russell montreali sikere az idei szezonban a Mercedes első győzelme volt. Wolff viccelődött a Piastri-Norris ütközésen is, miközben Russell F1-es jövője is kérdésessé válhat a hátterben történtek miatt.
Kapcsolódó bejegyzések
-
A Monacói Nagydíj: Élőben a versenynap legfontosabb pillanatai
A 2026-os Forma-1-es idény hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat rendezik vasárnap. Tarts velünk, és semmiről sem... -
Az életveszélyes tempóban: Verstappen tanácsa a versenyzőnek
Verstappen tanácsa Antonellinek: Várj egy másodpercet a rajtnál! -
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Turbóval felvértezve: Kimi a sebesség mestere
Peter Bonnington hosszabban beszélt versenyzőjéről annak újabb parádés pole-pozíciója után, és elárulta, a fiatal olasz teljesítménye... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös...