Max Verstappen sajtótájékoztatón „no comment”-ekkel válaszolt kérdésekre az FIA vezetési szabványairól és a büntetőpontrendszerrel kapcsolatos témákról az Osztrák Nagydíj előtt. Az indoklása szerint nem akar több büntetőpontot, és ezért marad csendben. A holland pilóta úgy érzi, hogy kénytelen óvatos lenni a szavakkal a FIA környezetében, hogy elkerülje a negatív következményeket. Nem akar kritikus lenni az FIA-val, még ha van is véleménye például a büntetőpontrendszerrel kapcsolatban. A szabályok értelmében azokra a szavakra, cselekedetekre vagy írásokra büntetést lehet kiszabni, amelyek erkölcsi kárt okoznak a FIA-nak vagy általában károsítják az autósport érdekeit.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
Wolff: A pozitivitás ereje Kimi személyisége alapján
Felemás érzésekkel figyelhette a Monacói Nagydíj kvalifikációját a Mercedes. Kimi Antonelli ismét zseniálisan autózott, és pole-t... -
Verstappen elégedett a második helyezéssel, de tart a Ferrariktól” – Feszültség a Forma-1-ben
Egy rendkívül kiélezett időmérő edzésen szerzett második rajthelyet a Monacói Nagydíjon Max Verstappen, aki a kezdeti... -
Az élcsapatokkal szemben: Verstappen fantasztikus napot zárt a pályán
Elégedett az első sorral Max Verstappen, aki szerint az idei autókkal élvezetes volt a monacói kör:...