Amerikai siker az F2-ben: Correa visszatérő dobogós

Jak Crawford győzelmét hozta az F2-esek barcelonai főfutama, Juan Manuel Correa pedig a tegnapi büntetése után ma tényleg harmadik lett. Új bajnoki éllovas az F3-ban.

A vasárnap délelőtt Barcelonában a betétkategóriáké volt. Az F1 Academy második futamán Chloe Chambers nyert meggyőző fölényben, első sikert aratva. Abbi Pulling lett a második, Hamda Al Qubaisi pedig a dobogón végezett.

A Formula-3-as futamon Arvid Lindblad végzett az élre, megelőzve Christian Mansellt. A Red Bull juniorja nagy előnnyel nyerte meg a versenyt, Leoardo Fornaroli pedig a harmadik helyen futott be.

A Formula-2-ben Jak Crawford megszerezte első győzelmét, megelőzve Paul Aront. Juan Manuel Correa a dobogó alsó fokára jutott, Franco Colapinto pedig a második helyen végzett. Aron tovább növelte előnyét a bajnokságban a negyedik helyével.