A történelem legfontosabb versenye: William Byron megvalósította Rick Hendrick álmát

Napi hírek és érdekességek a NASCAR és az IndyCar világából. Minden az amerikai autósportról magyar nyelven.

A Martinsville Speedwayen William Byron teljessé tette a Hendrick Motorsports tökéletes hétvégéjét a Cook Out 400 történelmi jelentőségű versenyén, amelyen az alapító-tulajdonos, Rick Hendrick nem lehetett jelen egy nemrég elvégzett térdműtét miatt. A csapat minden kétséget kizáróan boldoggá tette Hendricket, amikor Kyle Larson és Chase Elliott mögött az első helyen végzett. Alex Bowman nyolcadik lett, így a Hendrick Motorsports csapata a dobogó összes helyét megszerezte. William Byron az 18. helyről rajtolva végül 88 kört töltött az élen és a Cup-karrierje 13. győzelmét aratta. Byron elmondása szerint büszke az egész csapatára és Mr. Hendricknek, Lindának, valamint mindenkinek, aki részt vett a sikerben. A verseny után Rick Hendrick rövid interjút adott az otthonából a FOX-nak, hogy kifejezze örömét a csapat teljesítménye miatt.