Akkor itt az új kihívás: Itt a NASCAR Cup atlantai futamának összefoglalója! [VIDEÓ]

Napi hírek és érdekességek a NASCAR és az IndyCar világából. Minden az amerikai autósportról magyar nyelven.

A NASCAR Cup Ambetter 400 utóbbi évek legizgalmasabb és legkiszámíthatatlanabb futamával zárult, Daniel Suarez szoros célfotóval nyert. Suarez az első nem amerikai pilóta, aki oválon és épített pályán is diadalmaskodott. Trackhouse Racing mexikóija harmadik tagja lett a többszörös Cup-győztesek klubjának. A viadalon egy rekordot döntő, tizenhat autós tömegbaleset is történt az Atlanta Motor Speedwayen. Az eseményről egy részletesebb cikk is megjelent. A vizuális összefoglaló 10 percben összefoglalja az őrült atlantai futam történéseit.