Szoros helyzetben a Mikulás Rallyn: Zagyva Lajos három defekttel küzdött az indulás pillanatában

Az első gyorsaságin megpecsételődött Zagyváék versenye.

Zagyva Lajos és Zagyva Dorka a Peugeot 208 Rally4-gyel indultak a Mikulás Rallyn, ahol az első Nagylőtéren a gumiválasztással okoztak maguknak extra teendőt, de így is jó versennyel zárták a 2023-as szezonjukat. Eredetileg tervezték, hogy apa és lánya külön versenyeznek, de a havas pályák miatt Dorka végül navigálóként ült be az apja mellé a versenyen. A verseny során defektet kaptak, de végül sikerült célba érniük, és bár a kilencedik helyen végeztek, összességében jól érezték magukat. A kategóriát a német Liam Müller nyerte Opel Corsával, Herczig Patrik lett a második, míg Zagyvaék a kilencedik helyen értek célba.