Rovanpera megcélozta a mesterhármas teljesítményt Portugáliában

Kép forrása: RallyCafe

Kalle Rovanpera az elmúlt két évben egyaránt nyerni tudott és idén szeretne mesterhármast elérni a Portugál Rallyn.

Kalle Rovanpera az elmúlt két évben képes volt győzni, és idén mesterhármast tervez elérni a Portugál Rallyn, mivel tavaly itt szerezte első győzelmét. Bár már idén a Szafari Rallyn is győzött, mégis szeretne újra diadalmaskodni Portugáliában, ahol az elmúlt két évben nem tudta megelőzni senki. Kalle hangsúlyozza, hogy nagyon várja a versenyt, ugyanis kedvence, és hisz abban, hogy jól képes teljesíteni ezeken a pályákon. Bár tudja, hogy a verseny szoros lesz, és az élmezőny ismeri a pályát, célja a mesterhármast elérni. Kalle Rovanpera korábban már négyszer indult a Portugál Rallyn, és bízik benne, hogy az idei 22 gyorsasági szakaszon is sikeres lesz, különösen az 337.04 km-es táv teljesítésében, mely valószínűleg száraz körülmények között zajlik majd.