Rónavölgyiék nyertek a Diósgyőr Rally ORB2-es mezőnyében

Rónavölgyi Endre és Aczél András rajt-cél győzelmet aratott a Diósgyőr Rally ORB2-es mezőnyében Tamás Gyula és Baksai László előtt.

Rónavölgyi Endre és Aczél András diadalmaskodtak a Diósgyőr Rally ORB2-es mezőnyében, Tamás Gyula és Baksai László előtt, rajt-cél győzelmet aratva. A hondás duó három szakaszt nyerve került az élen, mögöttük a második helyen Tamás Gyula és Sztrakon Bence zártak 6 másodperces hátránnyal, R2-es Peugeot-jukkal. A harmadik hely állítólag Baksai Lászlóé és Erdei Zoltáné, de a végeredmény még módosulhat, esetlegesen a citroenes páros is a dobogóra kerülhet. A Power Stage-et nyerő Békési Richárd és Bernát Martin Zsolt mögött Görög Péter vezet 4.3 másodperccel Lenkey Ákos és Lenkey-Drótos Cintia, valamint Szetei Norbert és Heszler Ferenc előtt. A verseny hivatalos eredménye még várat magára.