A „Győzelem Győrben: Rimár Tamásék kalandos útjuk során diadalmaskodtak az ORB3-ban

Rimár Tamás és Csicsely Pál az autózás mellett kerékcserével töltötte az időt a II. WHB Győr Rallyn, de így megnyerték az ORB3-at.

Rimár Tamás és Csicsely Pál sikeresen, 28.2 másodperces előnnyel nyerték meg az ORB3-as kategóriát a II. WHB Győr Rallyn a Honda Civicben. A második helyet Lipóczky Dániel és Bottyán János szerezték meg BMW E36-osukkal, míg a harmadik helyen Rácz Gábor és Göngyösi Marcell végzett Lada VFTS-sel. Mindhárom dobogós elégedett volt a verseny alakulásával, bár számos kihívással kellett szembenézniük. Rimár és Csicsely defekteket szenvedtek, de kitartásuk és óvatosságuk győzelmet hozott számukra. A navigátor, Csicsely Pál régi pályatapasztalatát kellett alkalmaznia az új autó és versenytársak mellett, de végül sikeresen felelevenítették a régi emlékeket és diadalmaskodtak.