Richard Millener diadalra vezeti az M-Sport csapatát a Malcolm Wilson Rallyn

Richard Millener egy Ford Fiesta R2T autóval állt rajthoz az M-Sport ügyvezető igazgatójáról elnevezett Malcolm Wilson Rallyn, és…

Richard Millener nagyszerű teljesítménnyel nyerte az R2-es kategóriát a Malcolm Wilson Rallyn egy Ford Fiesta R2T-vel. Bár az abszolút győzelmet Elliott Payne és Patrick Walsh szerezték meg egy Rally2-es Forddal, Millener a 41. helyen abszolválva bizonyította tehetségét. Millener kiemelte, hogy fontos számára a versenyzés, lehetőségként látja a sportág megismerését és a szurkolókkal való kapcsolatépítést. A Harper Adams Egyetem hallgatóihoz fűződő jó kapcsolata miatt különleges volt számára a verseny, ahol a hallgatók szervizelték az autót. A kategóriagyőzelem különösen fontos volt Millener számára, és dicsérte Gail Whyte teljesítményét is. Legyen részese a világszínvonalú rallyélménynek, vásároljon Rally Hungary jegyet még az elővételes áron: https://rallyhungary.com/jegyek/