Az izgalom csúcspontján: Cseh Rally Bajnokság második futama hatalmas csatával zárult

Hétvégén rendezték a Cseh Rally Bajnokság második futamát, a Rally Cesky Krumlov versenyt, mely nagy csatában dölt el a…

A Cseh Rally Bajnokság második futamát, a Rally Cesky Krumlov versenyt Dominik Stritesky nyerte meg nagy küzdelemben. A versenyt a tavalyi második helyezett nyerte meg az apríl korai tragikus baleset utáni folytatásban. Stritesky 3.6 másodperc előnnyel nyerte meg Jan Kopecky előtt. A versenyen összesen 15 gyorsasági szakasz és 167.06 km versenytáv várt a 108 nevezőre. A harmadik helyen Filip Mares végzett, míg az ORC-t Václav Pech és Petr Uhel nyerte meg hatalmas előnnyel.