Ogier megismételné 12 évvel ezelőtti görög eredményét

Kép forrása: RallyCafe

Sébastien Ogier korábban nem volt túl sikeres az Akropolisz Rallyn, bár dobogóra állt már többször, csak egyszer tudott nyerni. Nagyon várja már, hogy újra beülhessen a Toyota Rally1-es autójába, és nagyon szereti az Akropolisz Rallyt, bár nem szerepelt sokáig a WRC naptárban. Előzőleg már nyert Görögországban 2011-ben, és szeretné ezt az eredményt ismét elérni. Reméli, hogy az előző évekhez hasonlóan száraz lesz a verseny, bár az eső sem kizárt. Célja, hogy gyors legyen, de elkerülje a problémákat az erősen köves pályákon. Ogier az idei vb ötödik helyétől várja az Akropolisz Rallyt, melyen korábban már ötször indult és további két alkalommal dobogón zárt. Az idei verseny során 15 szakasz várja a versenyzőket, akiknek összesen 307,89 km-t kell teljesíteniük. Az időjárás úgy néz ki, hogy esős lehet pénteken, de a hétvége folytatásában száraz idő várható 28-30 fokkal.

Forrás: RallyCafe