Az Amerikai Hős, Brandon Semenuk hosszú ideje tartó veretlensége véget ért

Az utóbbi években Brandon Semenuk uralta az Amerikai Rally Bajnokság futamait, az Oregon Rallyn azonban megszakadt másfél éve…

Brandon Semenuk az Amerikai Rally Bajnokságban hosszú ideig uralta a versenyeket, azonban Oregon Rallyn megszakadt másfél éves győzelmi sorozata. A Subaru Motorsports USA csapat versenyzői, Brandon Semenuk és Travis Pastrana, a hétvégi versenyen a harmadik szakaszon kiestek, miután sziklának ütköztek a murvás pályán. Az előzőre veretlen Semenuk és csapattársa végül a 14. és 16. helyen értek célba, míg a győzelmet a mexikói Ricardo Cordero jr és Marco Hernández szerezték meg Citroen C3 Rally2-vel. A 33 éves Semenuk 12 verseny óta volt veretlen az ARA bajnokságában, de most a NACAM bajnoka, Ricardo Cordero jr győzelmét ünnepelhette a hétvégi versenyen.