Loeb Volkswagennel is legyőzhetetlen, továbbra is veretlen 2023-ban

Kép forrása: RallyCafe

Sébastien Loeb a rallysportban történt versenyén ismét megnyerte a versenyt, és ezzel megőrizte idei veretlenségét. A franciák kupáján, a Charlemagne Rally-n, első alkalommal állt rajthoz Volkswagen Polo R5-össel. Bár egy szakaszon kivételtől eltekintve folyamatosan az élen volt, végül 15.9 másodperces előnnyel győzött Stéphane Lefebvre, aki Citroennel versenyzett, előtt. A harmadik helyezett Chris Ingram volt, aki szintén Volkswagen volánt fogott, mindössze 9 tizedmásodperccel maradt el a második helyezetthez képest. Ezzel Sébastien Loeb még mindig veretlen az idei rallyszezonban, miután az első versenyét az Azori-szigeteken a Skoda volánja mögött nyerte meg, majd a hétvégén indult második versenyén is sikerült az élen végeznie.

Forrás: RallyCafe