Lettország után Észtországban is nyerni tudott a norvég szupertehetség

A 17 éves Karl Peder Nordstrand azt követően, hogy megszerezte első idei győzelmét Lettországban, a hétvégén észt bajnokin aratott…

Karl Peder Nordstrand, 17 éves tehetség, Lettországban első idei győzelmét szerezte meg, majd észt bajnokin is rajt-cél győzelmet aratott a hétvégén. Nordstrand Skoda Fabiával versenyez a Lett Rally Bajnokságban, amelyen az észt bajnokság futamaival is találkozik. A fiatal versenyző a Humus Rallyn is sikeresen szerepelt, 24 másodperccel előzve meg az ellenfeleit. A lett értékelést 2 perc előnnyel nyerte Kerem Kazaz előtt, míg harmadik helyen az észt bajnokság éllovasa, Emils Blums ért célba. Karl Peder Nordstrand így az új norvég rallysport reménysége, aki komoly sikereket érhet el a jövőben.