Lakatos Tamás nyerte a Diósgyőr Rallyt, de Czékmány Norbert az ORB2 idei bajnoka

Lakatos Tamás remekül teljesített a Diósgyőr Rally vasárnapi szakaszain, és megnyerte az ORB2-es szezonzárót. Czékmány Norbert autóját sikeresen megjavította a csapata, így végül az ötödik helyen értek célba, amivel megszerezték az ORB2 bajnoki címet. Lakatos Tamás és Marics Krisztina Peugeot-jával megszerezte a győzelmet, 16.3 másodperccel megelőzve a 2022-es abszolút bajnok Kocsis Imrét és Bakos Istvánt. A harmadik helyet a Görög Péter és Mózes Máté páros szerezte meg. Czékmány Norbert és Takács Gábor az ötödik helyen ért célba, de ez is elegendő volt számukra ahhoz, hogy megszerezzék az első abszolút bajnoki címüket az ORB2-ben.

Forrás: RallyCafe