Az izgalmas Mikulás Rally során Cais lenyűgöző teljesítménye vezető helyre repítette a versenyben, Klausz pedig felpörgette a támadását

A Mikulás Rally második köre alaposan megtépázta a mezőnyt, szinte nem volt olyan versenyző, akinek nem volt valamilyen problémája. A…

A Mikulás Rally második köre kemény kihívásokat jelentett a versenyzők számára, sokan küzdenek valamilyen problémával. Klausz Kristóf támadott és előrehozta magát az élen állónak számító Erik Cais elé. A havas, saras pályák után a tócsák és sár nehezítették tovább a versenyzést. Majdnem minden párosnak volt problémája a defekt, forgás vagy az autó ütése formájában. A rangsorban Cais állt az első helyen 1,5 másodperccel az ifj. Fekete László előtt, míg Klausz Kristóf a harmadik helyig lépett előre mindössze 2,6 másodperc hátránnyal. A záró szakasz előtt Német Gábor is megcélozhatja a győzelmet, egy 8,9 másodperces hátránnyal.