A Belga Rally Bajnokság Második Versenyén Döntő Csata után Jos Verstappen Az Élről Kilőve

Kép forrása: RallyCafe

Nagyon jó tempóban közlekedett Jos Verstappen a Belga Rally Bajnokság második futamán, melyen végül az élről kényszerült kiállni, ezt…

Jos Verstappen remek tempóban száguldott a Belga Rally Bajnokság második futamán, az élről kényszerült kiállni, majd hatalmas csatában próbálták megszerezni a győzelmet. Az 192.46 km-es Rallye de Wallonie verseny hétvégén zajlott, 20 gyorsasági szakaszon versenyezve. Verstappen a citroenes Fernémontot megelőzve végül első helyen zárt az első napon, de dupla defekt miatt fel kellett adnia a versenyt. Így a győzelemért a második helyről folytatták a harcot Potty és Reynvoet, végül Reynvoet szerezte meg az első helyet. A 32 éves versenyzőnek ez volt karrierje második futamgyőzelme a Belga Rally Bajnokságban.