Ingrassia megcélzta hetedik mexikói győzelmét a pilótaként

Kép forrása: RallyCafe

A navigátorként nyolcszoros világbajnok Julien Ingrassia ezen a hétvégén ismét visszatér a Mexikó Rally helyszínére, és ezúttal…

Julien Ingrassia, a nyolcszoros világbajnok navigátor visszatér a Mexikó Rallyra, hogy pilótaként hetedik győzelmét elérje.
A Mexikó Rally hétvégén a Nemzetek Versenye zajlik, 37 nevezővel, 15 gyorsasági szakaszon és 189.79 km versenytávon.
A mezőnyben olyan neves versenyzők rajtolnak, mint Mads Ostberg, Nil Solans, Didier Auriol, Harri Rovanpera és Max McRae.
Ingrassia Mitsubishi Lancerrel indul, és a korábbi navigátori sikerei után most pilótaként célozhat a győzelemre.
Érdekesség, hogy Ingrassia korábban hat alkalommal Sébastien Ogier-rel nyert Mexikóban, most pedig egyedül hajtva próbálhatja meg a hetedik diadalát.
Az esemény egyben a Mexikói és a NACAM Rally Bajnokság szezonnyitó versenye is.