Hihetetlenül szoros versenyt hozott a Szilézia Rally, eldőlt a lengyel bajnokság

A Szilézia Rally izgalmas és szoros küzdelmeket hozott, ahol Grzegorz Grzyb harmadik lengyel bajnoki címét szerezte. A versenyen 12 gyorsasági szakasz volt, ahol rendkívül szoros verseny alakult ki az aszfaltos pályákon. A versenyt Lukasz Byskiniewicz kezdte a legjobb idővel, de csak 1.3 másodperccel előzte meg Kacper Wróblewskit, majd Dariusz Polonski volt a harmadik, és Grzegorz Grzyb a negyedik. A szombati szakaszok alatt többször váltották a vezetést Polonski, Wróblewski és Jaroslaw Szeja. Grzyb a nap végén ötödik volt. Az utolsó napon Byskiniewicz vezetett, de az utolsó előtti szakaszon Wróblewski megelőzte és meg is tartotta az első helyet. Végül Byskiniewicz nyert 5.1 másodperccel előnnyel, Szeja pedig második lett 7.5 másodperccel lemaradással. Grzegorz Grzyb pedig a negyedik helyet is megszerezte, és ezzel a bajnoki címét is elhódította.

Forrás: RallyCafe