Az izgalom a tetőfokon: A magyar csapat a harmadik helyen várja a folytatást Nyirádon

A rallycross Eb mindkét kategóriájában magyar versenyző lépett a harmadik helyre a vasárnapi első kvalifikációs kört követően.

A rallycross Európa-bajnokság mindkét kategóriájában magyar versenyző ért el harmadik helyet vasárnap az első kvalifikációs futamot követően. Az Euro RX1 harmadik futamán Konczeg Zoltán a második, illetve harmadik helyen végzett. Kárai Tamás a második versenyen remek startot produkált és könnyedén nyerte a futamot. A harmadik futamot Patrick O’Donovan nyerte, míg Antal István a harmadik helyen ért célba. Az Euro RX3-ban Szabó Krisztián a legjobb magyarként a második helyen végzett, de pontjait a hátrébb sorolt versenyző miatt kapta meg. Szabó a harmadik helyen áll három futam után Volland és Senegacnik mögött, míg Kovács a 10., Körmöczi a 12., Ferjáncz pedig a 13. helyen áll összesítésben.