Fourmaux megszerezte a győzelmet, Szombathelyi a hetedik helyen a RallyLegenden

A RallyLegend WRC kategóriájában Adrien Fourmaux szerezte meg a győzelmet, míg a historic mezőnyben az előkelő hetedik helyen zárt…

A RallyLegend versenyen Adrien Fourmaux nyerte a WRC kategóriát, míg Szombathelyi Péter hetedik lett a historic mezőnyben. A versenyt három szakasszal zárták vasárnap. A WRC kategóriában Fourmaux elsőként ért célba, közben lenyűgözte a nézőket a Rally1-es hibrid Ford Pumával. A mezőny legjobb magyar eredményét Kazár Miklós és Begala Tamás érte el a 15. helyen. A Historic kategóriában Szombathelyi Péter és Heffner Gergő zárt hetedik helyen, míg Gaál Ferenc és Tóth Sándor a Top10-ben végzett. A Classic mezőnyben Gabura Krisztián és Kertész Krisztián abszolút 10. helyen végeztek BMW E30-cal.