Megdöbbentő magyar teljesítmény a horvát Kumrovec Rallyn

Igen szép magyar sikerek születtek a horvát Kumrovec Rallyn, mely a Horvát Bajnokság mellett, Mitropa Kupa és az Alpok-Adria Kupa…

A horvát Kumrovec Rallyn számos szép magyar sikert könyvelt el, köztük a Mitropa Kupa és az Alpok-Adria Kupa versenyein is. Hadik András és Juhász István összesen 11 szakaszt nyertek meg, és 1:02.1 perces előnnyel diadalmaskodtak. László Zoltán és Balázs Zsolt a legjobb 10 versenyző között zártak a Kumrovec Rallyn. Szilágyi János és Balai Róbert nyerték az Alpok-Adria Kupát. A horvát bajnokságban Szilágyiék az ötödik helyen végeztek, míg a nemzetközi bajnokságban Kovács Antal és Istovics Gergő diadalmaskodtak. Geipel vezeti a Mitropa Kupa abszolút értékelését, Hochegger pedig a Historic bajnokságot.