Ogier remek teljesítménnyel indul a Szardínia Rallyn a defektes Evans mögött

Sébastien Ogier nyerte a Szardínia Rally első szakaszát Ott Tanak előtt, míg Elfyn Evans defekttel ért célba, így épp csak gyorsabb tudott lenni, mint Thierry Neuville.  A verseny leghosszabb szakaszával kezdődött a Szardínia Rally, a 25.65 km-es pálya pedig ahogy az várható volt autóról autóra egyre tisztább volt, ugyanakkor néhány helyen egyre több szikla is […]

Sébastien Ogier nyerte az első szakaszt Ott Tanak előtt a Szardínia Rallyn, míg Elfyn Evans defekttel ért célba, így épp csak gyorsabb tudott lenni, mint Thierry Neuville. A 25.65 km-es pálya a verseny leghosszabb szakasza volt, ahol Ogier 7.7 másodperccel előzte meg Tanakot. Az egyre tisztább pályán néhány szikla is előbújt, de Ogier a legjobb időt autózta. Evans defekttel küzdve sikerült gyorsabbnak lennie Neuville-nél 1.4 másodperccel. Az eredmény: 1. Ogier, 2. Tanak, 3. Fourmaux.