Az ígéretes tehetség, Czékmány Norbert, diadalmaskodott az elszívódó Rally4-es Peugeot-k között

Czékmány Norbert az ORB2 idei bajnokaként jövőre a Peugeot Kupában fog indulni, a Mikulás Rallyn pedig először vezette élesben a Rally4-es…

Czékmány Norbert, az idei ORB2 bajnok, jövőre a Peugeot Kupában fog versenyezni. A Mikulás Rallyn először vezette élesben a Rally4-es Peugeot-t, és bár sok küzdelem várt rá a buliversenyen, sikeres debütált a járművel. Mind Czékmány Norbert, mind Takács Gábor, a Borsod Race Media párosa, szinte minden szakaszon küzdve ért célba a Mikulás Rallyn, amelyben az időjárás nehezítette a dolgukat. A defektek és más problémák ellenére, a Peugeot-val induló versenyzők között a harmadik leggyorsabbak lettek, míg az L10-es kategóriában az ötödik helyen végeztek. Czékmány Norbert, az ORB2-es bajnoki címvédő pedig jogot szerzett a 2024-es Peugeot Kupa indulására.