Csomós Mixiék jelentősen növelték előnyüket győri sikerükkel az ORB-ben

Csomós Mixi és Nagy Attila szoros küzdelemben, de magabiztos teljesítménnyel nyerték meg a II. WHB Győr Rallyt, amivel jelentősen…

A II. WHB Győr Rallyt Csomós Mixi és Nagy Attila magabiztos teljesítménnyel nyerte meg, ezzel jelentős előnyt szerezve a bajnokságban is. Az ORB-ben 33 pontra növelték az előnyüket, míg második helyen Turán Frigyes és Zsiros Gábor zártak a győri versenyen negyedik helyen. A szezonzáró Zemplén Rallyn maximálisan 50 pont szerezhető, ahol a második helyen állókhoz, Velenczei Ádám és Vánsza Zsolt, mindössze három, míg a harmadikokhoz, Német Gábor és Németh Gergely 11.5 pont választja el. A Peugeot Kupában Czékmány Norbert és Farnadi Ágnes győzelmével 20 pontra növelték előnyüket a bajnokságban Határ Attila és Kese Zoltán előtt. Az ORC-ben Marozsi Zsolt és Ádám Zsolt kizárásra került Győrben, így 2.25 ponttal vezetnek továbbra is a bajnokságban Balla Tamás és Brunczvik Zoltán előtt. Rongits Attila és Hannus László a harmadik helyen áll 27 pont hátránnyal.