A Csomós Mixi csapat kalandjai: a Győr Rally nyertesei és a rajongók kedvencei

Csomós Mixi és Nagy Attila magabiztosan nyerte meg a II. WHB Győr Rallyt, a pilóta és a navigátor érthetően elégedetten értékelt.

Csomós Mixi és Nagy Attila elégedetten értékelték a II. WHB Győr Rallyt, ahol Mixi az idén másodszor is győzött. A páros navigátora szerint az esemény volt élete legtudatosabb versenye. Mixi a szombaton nagyobb előnyt szerzett, vasárnap pedig a power stage-en is bizonyítottak, így 35 ponttal távoztak a versenyről, és már 157 pontjuk van a bajnokságban, 33 ponttal vezetnek. Nagy Attila is elégedetten nyilatkozott, említve egy kedves történetet is egy rajongóval. Mindketten úgy érzik, nagyon jó versenyt zártak Győrben, és már előre készülnek a következő, döntő Zemplén Rallyra, ahol a bajnoki trófea megszerzése a fő céljuk.