Benyó Máté kiváló formában kezdi a szezont

Kép forrása: RallyCafe

A rallycross ob szezonnyitóján a Rabócsiringen Benyó Máté száz százalékos teljesítménnyel nyert.

Benyó Máté száz százalékos teljesítménnyel nyerte az idei első rallycross ob versenyt a Rabócsiringen. Kárai Tamás hiányában uralta a versenyt, és a kvalifikáción, elődöntőben és döntőben is győzött, 23 bajnoki pontot szerezve. A második helyet Zbigniew Staniszewski szerezte meg, míg a harmadik helyezett Alois Höller lett. A többi kategóriában is szoros küzdelmek zajlottak, például az STC-2000-ben Roman Castoral sikerült megnyernie a döntőt Ficza Ferenc és Trepák Andor előtt. A versenyen hatalmas érdeklődés volt, és a Rally Hungary jegyek már elővételes áron kaphatóak. Találkozás világklasszis rallyversenyzőkkel és szurkolás a hazai versenyzőknek ígéretesnek ígérkezik.