Az Alpok-Adria Kupa második olasz versenyén is lesz magyar induló

Hétvégén rendezik az Alpok-Adria Kupa második olasz versenyét, a Piancavallo Rallyn Gutai Marcell és Hajdina Martin akár a győzelemért…

A hétvégén Piancavallo Rallyn Gutai Marcell és Hajdina Martin esélyesek lehetnek a győzelemre az Alpok-Adria Kupa második olasz versenyén. A versenynek nyolc szakaszt kell teljesíteniük péntek délutántól szombat kora estig, összesen 89.7 km-es távon. Az Alpok-Adria Kupa értékelésében hat páros vesz részt, köztük a Gutai Marcell és Hajdina Martin duó, akik jelenleg az ötödik helyen állnak. A bajnokságban csak 2WD autóval lehet indulniuk, így R2-es Peugeot-jukkal versenyeznek. A Zelezniki Rallyn aratott győzelemmel megmutatták, hogy a dobogóért fognak küzdeni a Piancavallo Rallyn is.