Az „Al Rajhi és Al-Attiyah harcot vív az argentin Rally első napja után” cím hatásos lehet.

A Tereprally-világbajnokság negyedik versenyének első versenynapját a toyotás Yazeed Al Rajhi nyerte Nasser Al-Attyiah és Juan Cruz Yacopini előtt.

Az Tereprally-világbajnokság negyedik versenyének első versenynapján Yazeed Al Rajhi nyerte az első helyet Nasser Al-Attyiah és Lucas Moraes előtt. Al-Attyiah a prológon volt a gyorsabb, de az első 381 kilométeres szakaszon Al Rajhi visszavágott, és 2 perc 20 másodpercre növelte előnyét. A harmadik hely Lucas Moraes-é lett, aki a prológ alatt elveszítette a jobb hátsó kerekét, de a prológ nem számít az értékelésnél. A motoros kategóriában Luciano Benavides megsérült, így a világbajnok csak 258 kilométerig jutott a versenyen, míg a nap háziversenyzője, Brabec nyert egy másodperc előnnyel. A második versenynapon 423 kilométeres speciálszakasz vár a mezőnyre Cordoba és San Juan között.