Norvég pilóta diadala a Rally Hungary után: Készül a Skandináv Rallyra energiával!

Az idei Rally Hungary győztese, Simone Tempestini a Norvég Rally Bajnokság negyedik versenyének megnyerésével hangolt a jövő heti…

Simone Tempestini győzelemmel hangolt a jövő heti svéd Skandináv Rallyra a Norvég Rally Bajnokság negyedik versenyén. Az Aurskog-Holand Rallyon 68 páros vett részt, és a murvás verseny lehetőséget adott az ERC svéd futama, a Skandináv Rally előtti tesztelésre is. Tempestini a norvég Frank Tore Larsen mögött első helyen végzett, 18.1 másodperces előnnyel. A harmadik helyet Henning Solberg és Ilka Minor szerezte meg. Bogdan Cuzma a 11. helyen ért célba Skoda Fabia RS Rally2-vel. A Skandináv Rallyt jövő pénteken és szombaton rendezik.