Ádám valenciai hétvégéje: sikertelenség és csalódás

A hétvégén Valenciában folytatódott a Formula Winter Series sorozat, ahol Hideg Ádám személyében egy magyar versenyzőért is szurkolhatunk.

Hideg Ádám Valenciában folytatta a Formula Winter Series sorozatot, ahol a magyar versenyzőnek szurkolhatunk. A Jenzer Motorsport pilótájának második teljes versenyhétvégéje volt ez a sorozatban, ami az olasz Formula 4-re való felkészülését segíti elő. A szombati versenyen a 20. helyről indulva Hideg a 19. pozícióban végzett. Vasárnap a második versenyen a 30. helyről rajtolva végül a 16. helyen fejezte be a versenyt, ezáltal a legjobb Jenzer versenyző volt. A harmadik futamon a 24. helyről két helyet javítva a 22. pozícióban ért célba. A következő versenyhétvégét két hét múlva tartják meg Aragónban.