Hideg Ádám briliáns debütálást mutatott a Formula Winter Seriesben, dobogós helyezést ért el az újoncok között

Harmadik versenyhétvégéjén, a Motorland Aragónon megszerezte első pontjait a formaautózásban frissen debütáló Hideg Ádám. S mivel az újoncoknak külön díjátadót is rendeznek, már kétszer dobogóra is állhatott.

A Motorland Aragónon rendezett harmadik versenyhétvégén Hideg Ádám megszerezte első pontjait a formaautózásban. A Hungarian Motorsport Academy 16 éves versenyzője 18. helyről hetedik lett, ezzel az újoncok között harmadik helyezést ért el. A hétvégét egy másik futamon 11. helyen zárta, de utólagos büntetések miatt kilencedik helyen befejezve a versenyt további harmadik helyet szerzett az újoncok között. Ádám a tapasztalatok alapján finomhangolta a versenyautó beállításait és bizakodva tekint a következő versenyek elé. A szezonban az olasz F4-es bajnokságban is részt vesz majd, a Winter Series pedig az előkészületére és a Jenzer Motorsport autójával való összeszokásra szolgál. A versenysorozat következő állomása egy hét múlva lesz a Formula-1-es Spanyol Nagydíj otthonául szolgáló Circuit de Catalunyán.