Nagy Dániel próbára tették a GT Open-en, de nem hibátlanul

Új kihívást vállalt a Zengő Motorsport és Nagy Dániel azáltal, hogy beneveztek a Hungaroringre látogató GT Open hétvégéjére. A magyar versenyző a 18. helyen ért célba a szombati versenyen, de büntetést kapott.

A Zengő Motorsport és Nagy Dániel új kihívást vállalt a Hungaroringen, beneveztek a GT Open hétvégéjére. A szombati versenyen Nagy a 18. helyen végzett, de kapott egy büntetést túl korai bokszutcából való kijövetel miatt. Az időjárás borús volt a versenyen, ahol a pálya vizes volt az időmérőn. A futam száraz pályán zajlott, és Nagy sikerült javítania a pozícióján, a 18. helyen ért célba. A büntetést azért kapták, mert túl korán hagyta el a bokszutcát, amikor kerékcserére és tankolásra kellett volna bejönnie. A vasárnapi versenyre is készülnek, előtte újabb időmérő lesz.