Számadó Máté kétszer is dobogóra állt az Alpok-Adria záróhétvégéjén

Számadó Máté második, majd harmadik helyen ért célba az Alpok-Adria grobniki hétvégéjén a Stock 1000-es kategóriában.

Az Alpok-Adria zárófordulót Grobnikban rendezték meg az elmúlt hétvégén, ahol Számadó Máté második és harmadik helyezéseket ért el a Stock 1000-es kategóriában. A Cup 600-asoknál is dobogós helyek születtek, valamint a Supersport 300-asoknál magyar pole pozíció is volt. A versenyeken összesen nyolc magyar motoros vett részt három különböző kategóriában. Számadó Máté a Stock 1000-esek között bronzérmes lett, míg a Cup 600-asoknál Kun Csaba a második, Vakán Levente a negyedik helyen végzett. A Supersport 300-asoknál Barta Kristóf pole-ban végzett, míg Szilágyi Krisztián és Owen Lukács is dobogós helyen zártak.