Dubla siker a magyar gyorsasági motorsportban: két versenyző is tökéletes teljesítményt nyújtott a hétvégén

Görbe Soma és Varga Tibor is két győzelmet ünnepelhetett a hétvégén, míg Kovács Bálint ugyancsak kétszer állhatott fel a dobogóra.

A magyar gyorsasági motorsport remek hétvégét zárt, Görbe Soma és Varga Tibor győzelmekkel, Kovács Bálint három dobogós helyezéssel büszkélkedhet. Összesen öten versenyeztek, négy különböző helyszínen összesen hét dobogós eredménnyel. Görbe Soma magabiztosan vezeti a Pro Stock 1000-es kategóriát az IDM-ben, 100%-os teljesítménnyel. Kovács Bálint sikeres hétvégén van túl a Superbike géposztályban, hatodik a pontversenyben. Varga Tibor átvette a vezetést a tabellán a spanyol bajnokság Stock 600-as kategóriájában, míg Rossi Moor a hetedik helyen áll a MotoAmericában. Farkas Kevin Rookies Cupbeli versenyén Huszonkettedik helyen áll 5 ponttal a bajnokságban.