Magyar második helyezés született az olaszországi motokrosszbajnokság összetettjében

Zanócz Noel a második helyet szerezte meg az Internazionali d’Italia tabelláján, Mantovában Pergel Bence és Katona Áron is indult.

A Hungarian Motorsport Academy (HMA) motokrosszversenyzői közül hárman is részt vettek az Internazionali d’Italia bajnokság utolsó fordulóján, ahol Zanócz Noel, Katona Áron és Pergel Bence is remekeltek. Katona Áron az 125 köbcentiméteres kategóriában debütált, ahol szép teljesítménnyel a 10. helyen zárt az első futamon. Pergel Bence az MX2-esek között indult, ahol a második futamban a 7. helyezést érte el az összetett 10. pozícióban. Zanócz Noel az éllovas pozíciójában várta a zárófordulót, ahol végül a 2. helyen zárt az összetett versenyeredmények alapján. Összességében is kiemelkedő eredményekkel zárták a magyar versenyzők a versenysorozatot Mantovában.