Két magyar duplázást is hozott a hétvége a gyorsasági motorosoknál

Görbe Soma harmadszor is duplázott a német bajnokságban, Kecskés Bence pedig a Slovakia Ringen aratott két győzelmet.

Magyar gyorsasági motorosaink kiemelkedő sikerekről számoltak be a hétvégén, Görbe Soma és Kecskés Bence is kétszeresen diadalmaskodott, míg Varga Tibor egy dobogós helyet szerezett. A versenyzők három különböző helyszínen, német, spanyol és szlovák pályákon vettek részt, és számos pontvadászatban vettek részt. Kovács Bálint IDM Superbike kategóriában a kilencedik helyen végzett, Görbe Soma pedig Pro Superstock 1000-ben hat diadalt aratott. Varga Tibor az ESBK Stock 600-ban harmadik helyen zárt, míg Kecskés Bence a Slovakia Ringen három bajnokságban is győzelmet ünnepelhetett. Számos magyar motoros tudott még dobogós helyen végezni, így a hazai versenyzők jelentős eredményeket értek el a hétvégi megmérettetéseken.