Holgado újra diadalmaskodott a portimãói Moto3-as versenyen – izgalmas küzdelem a győzelemért

Daniel Holgado nyerte a portimãói Moto3-as versenyt, mögötte José Antonio Rueda és Iván Ortolá futottak be.

Daniel Holgado nyerte a portimãói Moto3-as versenyt, megismételve ezzel tavalyi eredményét. A dobogó második fokára José Antonio Rueda, harmadikra pedig Iván Ortolá állhatott fel. A Moto3 verseny nyitotta a Portugál Nagydíj vasárnapját, ahol Rueda a pole pozícióból rajtolt. A versenyt a 19 körös viadal kezdetén Rueda vezette, mögötte Holgado és Alonso követték. Az izgalmas verseny során folyamatosak voltak a pozícióváltások az élen állók között, végül Holgado végzett az első helyen.