A tehetséges magyar versenyző, Számadó Máté, háromszoros bajnok lett sorozatonként – P1race.hu

A magyar bajnokság mellett az Európa-kupában és az Alpok-Adrián sem talált legyőzőre a még csak 18 éves versenyző.

Számadó Máté 18 éves korával és tehetségével folyamatosan előre lép a motorsportokban. Idén több sorozatban is megmérette magát és rögtön háromban is bajnok lett. Bár a szezon nem volt tökéletes számára, a magyar bajnokság, az Európa-kupa és az Alpok-Adria sorozatokban elért eredményei nagyszerűek voltak. Máté tervei között szerepel, hogy a következő szezonban a 600-as kategóriába lépjen és hosszú távú célja, hogy eljuthasson a Superbike-világbajnokság Supersport sorozatába. Egyre közelebb kerül az álmai megvalósításához és minden lehetőséget megragad, hogy fejlődjön a versenyhelyzetekből és a tapasztalatokból.

Forrás: P1race